Kerstborrel

Over dit evenement

Categorie
Sociaal
Organisator
Activiteiten commissie
Datum en tijd
18 dec. 2024 17:00 - 20:00
Locatie
Groote Sociëteit

Op 18 december houden we onze Kerstborrel. Er is dan geen maaltijd maar er worden kleine hapjes geserveerd. Drankjes zijn voor eigen rekening.

Voor ons zal optreden Femke Vernij.
Femke Vernij is in de theaters solo te zien met haar cabaretvoorstelling OP VOLLE KRACHT. Zij is ook een van de Meiden van LOS, een 4 koppige muzikale cabaretgroep met succesvolle voorstellingen in heel Nederland en cabaret op maat.
Naast de cabaretvoorstellingen presenteert ze diverse evenementen en is dagvoorzitter. Als docent werkte ze oa voor de MBO opleiding RijnIJssel Muziek en de School van het Nederlandse Lied. Er is zeker meer over haar te vertellen maar ik wilde het hier maar bij laten, mocht u meer over haar te weten willen komen adviseer ik u haar te googelen.
Haar optreden zal 45 minuten duren, er is dus nog voldoende ruimte voor een onderlinge ontmoeting.

Feestelijke kleding wordt op prijs gesteld. 

Namens de activiteitencommissie

Thea van Raalte, voorzitter

 

 

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze sponsoren